Haber

Malkara İlçe Merkezimizin Her Mahallemizi Doğalgaz Konforuna Getirmek Amacıyla Yeni Etaplara Yönelik Planlama Çalışmaları Başlamıştır

GAZDAŞ Trakya Projesi Üretim ve Denetim Müdürü Olcay Gökkurt ve GAZDAŞ Trakya Proje Müdürü Gökhan Nogay, 13 Aralık 2022 Salı günü saat 11:00’de Malkara Belediyesi’ne gelerek Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’u ziyaret ettiler.

Ziyaret sırasında; Belediye Başkan Yardımcıları Hüseyin Vasfi Güner, Ersin Kaçar, İsmail Akkaya ve Belediye Meclis Üyesi Mustafa Özer.

Ziyaretle ilgili açıklama yapan Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul; “Doğal gazın vatandaşlarımız için öneminin farkındayız. Bugüne kadar yapılan çalışmalar sonucunda Camiatik Mahallemizin büyük bir bölümü doğalgaz kullanımına başlamıştır. Amacımız daha fazla vatandaşımızın bu imkandan faydalanması. Bu nedenle Malkara’nın her mahallesindeki vatandaşlarımızın doğalgaz konforundan faydalanabilmesi için yeni etaplar için planlama çalışmalarımıza başladık. Doğal gazın yeni fazlarıyla ilgili çalışmalarımızı tamamladığımızda hemşerilerimizle paylaşacağız.

Yaşanabilecek aksiliklerde gösterdikleri sabır ve anlayış için tüm hemşehrilerimize teşekkür ederim. İlimizde altyapı çalışmaları tamamlandığında vakit kaybetmeden tüm yollarımızı yenileyeceğiz. Vatandaşlarımızın huzuru ve memnuniyeti için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

GAZDAŞ Trakya Projesi Üretim ve Denetim Müdürü Olcay Gökkurt ve GAZDAŞ Trakya Proje Müdürü Gökhan Nogay, Malkara Belediyesi ile koordineli bir şekilde çalışmalarını yürüttüklerini belirterek, çalışmalarda kendilerine verilen takviyeler için Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’a teşekkür ettiler.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu