Haber

Boşanma sürecindeki eşine silah çekip araca bindirmeye çalıştı… Korku dolu anlar cep telefonu kamerasına yansıdı.

Boşanmanın eşiğine gelen eşine silah çekip araca bindirmeye çalıştı…Korku anları ise cep telefonu kamerasına yansıdı.

KOCAELİ – Kocaeli’nin Darıca ilçesinde boşanma sürecinde eşinin yolunu tıkayan şahıs, silah zoruyla kadını araca bindirmeye çalıştı. Korku dolu anlar kadının cep telefonu kamerasına yansıdı.

Olay, dün saat 18.00 sıralarında Darıca ilçesi Osmangazi Mahallesi Kuştepe Caddesi Şehit Yakup Gitmez Caddesi üzerinde meydana geldi. Alınan bilgiye göre, Sadık Ş. boşanma sürecinde olan eşi E.Ş.Y.’yi bloke ederek tabanca doğrulttu. Kadını tehdit ve küfür eden Sadık Ş., boşanmak üzere olan eşini zorla araca bindirmeye çalıştı. Market alışverişinden döndüğünde başına gelenlere şaşıran bayan, o anları cep telefonu kamerasıyla kaydetti. Yüzünde cerrahi maske bulunan Sadık Ş., kadının otomobile binmemesi üzerine olay yerinden kaçtı. Polis ekipleri, kaçan şahsı yakalamak için çalışmalarını sürdürüyor. Hanımın kendisini sürekli rahatsız eden Sadık Ş. hakkında daha önce uzaklaştırma kararı aldığı öğrenildi.

Korku dolu anlar cep telefonuna yansıdı

Kadının çektiği görüntülerde Sadık Ş. kadına silah doğrultarak onu zorla arabaya bindirmeye çalışıyor, tehdit ve pohpohlayıcı sözler söylüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu