Ekonomi

Kripto para birimi için yeni işbirliği

Kripto para birimlerinin benimsenmesini artırmayı hedefleyen bir yan kuruluşun haberi blockchain ekosisteminden geldi. TRON, blockchain tabanlı POS çözümlerinde dünyanın ilk öncüsü olan Pundi X ile işbirliği yaptı. Kripto ödemelerinin geleceğine yönelik bir adım olan bu işbirliğinin merkezinde, Pundi X’in yenilikçi XPOS platformunun TronLink cüzdanı aracılığıyla TRON ağıyla entegrasyonu yer alıyor. Bu entegrasyon, TRON kullanıcılarının dijital varlıklarını sorunsuz bir şekilde işlemesine ve kontrol etmesine olanak tanıyarak kripto para birimi işlemlerinin pratikliğini ve erişilebilirliğini artırır.

Pundi CEO’su ve kurucu ortağı Zac Cheah “Bu büyüme, işbirliğimizin kripto işlemleri için blockchain teknolojisini popülerleştirme vizyonumuzla mükemmel bir şekilde uyumlu olduğunu gösteriyor.”

TRON DAO Ekosistemi başkanı Dave Uhryniak şunları söyledi: “Pundi ile işbirliğimiz

Entegrasyonun öne çıkanları

İki şirket arasındaki işbirliği, tüketicilerin fiziksel ortamlarda kripto para birimleriyle etkileşimini yeniden şekillendirmeyi amaçlıyor. TRON ağ tokenlerinin Pundi’de olduğu hatırlatılırken

– Basitleştirilmiş işlemler: Kullanıcılar artık TronLink cüzdanları aracılığıyla XPOS cihazını kullanarak kripto işlemlerini gerçekleştirebilir ve bu da çok çeşitli fiziksel perakende ortamlarında işlemleri kolaylaştırabilir.

– Güvenliğe bağlılık: Pundi X’in yenilikçi teknolojisi ve TRON ağının sağlam güvenliği, süreçlerin yüksek düzeyde güvenlikle yürütülmesini sağlar. (EKONOMİK HİZMET)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu