Yaşam

Melisa Sözen’in Netflix Türkiye Dizisi ‘Kimden Kaçıyorduk Annemden’ İlk Görüntüler Geldi!

Son olarak Şahmeran dizisini yayınlayan Netflix Türkiye yerli yapımlarla da yetinmiyor! Başrolünde Melisa Sözen’in yer aldığı bir drama dizisi üzerinde çalışan platform, “Senden kaçıyorduk Anne” dizisinden ilk görselleri yayınladı.

Son dönemde yerli yapımlara ağırlık veren Netflix, son dönemde başrollerini Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz’in paylaştığı ‘Şahmaran’ dizisiyle gündemde!

Netflix izleyicilerinin Türk yapımlarına olan ilgisini fark eden platform, Şahmaran’ın hemen ardından yepyeni bir yerli diziyi duyurdu!

Son olarak Kırmızı Oda dizisinde ‘Alya’ karakteriyle izlediğimiz Melisa Sözen, bu yıl Netflix’te yayınlanacak olan ‘Anne’den kaçıyorduk’ dizisinde başrol oynayacak!

Toplam 8 bölümden oluşacak ve bir anne ile kızının travmatik hikayesini anlatacak dizinin oyuncu kadrosu yıldızlar geçidi gibi!

Melisa Sözen’in yanı sıra Birand Tunca, Musa Uzunlar, Deniz Karaoğlu, Buçe Buse Kahraman ve Hakan Boyav’ın yer aldığı dizinin yönetmen koltuğunda Ceylan Özgün Özçelik oturacak.

Perihan Mağden’in aynı adlı romanından uyarlanan dizi için geri sayım başlarken, Netflix dizinin ilk görsellerini yayınladı.

İşte ‘Annemizden Kaçıyorduk’ dizisinden ilk görüntüler:

?

?

24 Şubat 2023’te vizyona girmesi beklenen diziyi nasıl buldunuz?

Tanrı aşkına, oldukça heyecanlıyız!

haber-gulyali.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu